راهنما

شهید رحمت الله بامری :

این انقلاب با خون هزاران جوان به پیروزی رسیده و شما مردم باید از خون این جوانان پاسداری کنید، از رفتن بچه هایتان به جبهه ها ممانعت نکنید.

90 بازدید
آذر ۲۸ام, ۱۳۹۶
- کد خبر: ۹۶۰۹۲۸2958
مزرعه امامی که ما می شناسیم ! ۱
{۱} سال ۵۹ جنگ شروع می شود برای پشتیبانی از جبهه ها کوتاهی نمی‌کنند. در سالهای اخیر فیلمی ( https://www.aparat.com/v/dtlJq ) منتشر شد که نشان می داد زنان انقلابی این روستا برای کمک به جبهه ها در شرایط سخت گذران زندگی برای رزمنده ها مربا آماده می کنند. که جای تقدیر از این حماسه آفرینی […]


{۱}
سال ۵۹ جنگ شروع می شود برای پشتیبانی از جبهه ها کوتاهی نمی‌کنند. در سالهای اخیر فیلمی ( https://www.aparat.com/v/dtlJq ) منتشر شد که نشان می داد زنان انقلابی این روستا برای کمک به جبهه ها در شرایط سخت گذران زندگی برای رزمنده ها مربا آماده می کنند. که جای تقدیر از این حماسه آفرینی این بانوان در یادواره ها و سوگواره هایمان برای شهدا خالیست …

{۲}
ماه مبارک رمضان ۸۹ سیل نیمی از پاکسان را زیر آب می برد و میلیون ها مسلمان پاکستانی آواره می شوند. رهبری در خطبه های نماز عید فطر مردم مسلمان ایران را به کمک فرا می خواند. فردای آن روز سیل کمک ها در سراسر کشور جمع آوری می شود اما در مزرعه امام میزان کمک های نقدی و غیر نقدی فراتر از انتظار است.

{۳}
در ماه های ابتدایی پاییز ۹۶ مردم مسلمان میانمار کیلومترها دورتر از ایران زیر چکمه های ظلم ارتش وابسته ی این کشور مجبور به ترک خانه و کاشانه ی خود می شوند که البته سالهاست آنها با بدترین و سخت ترین شرایط ممکن در سرزمینشان زندگی می کنند و در این حین بسیاری از آنها کشته و شکنجه شده و زنده زنده سوزانده می شوند. اما تنها با قرار دادن یک صندوق کوچک در حسینیه مزرعه امام حدود ۸۰۰ هزار تومان کمک نقدی جمع آوری می شود که قابل تقدیر است.

{۴}
زلزله ای با قدرت ۷ ریشتر استان کرمانشاه به لرزه در می آورد. هزاران کشته و آواره، همه بسیج می شوند تا کمک های مردمی را به دست زلزله زدگان بفرستند اما در مزرعه امام میزان کمک ها غیر قابل باور است. با پیش‌قدم شدن هیئت حضرت ابالفضل (علیه السلام) حسینیه مزرعه امام کمک ها جمع‌آوری و بسته بندی شده و با بدرقه ی دسته ی عزاداران امام رئوف (علیه السلام) به هلال احمر نایین تحویل می شود.

{پایانی}
نمونه هایی از این دست بسیار است که در آینده به آنها خواهیم پرداخت …
همه ی ما مشترکاً قبول داریم که شرایط اقتصاد در وضعیت مناسبی نیست و مردم علی الخصوص در روستاها در تنگنا هستند اما تمام این مشکلات دلیلی بر رَدِ انسانیت و مسلمانی ما نیست، اما آنچه که مسلم است این است که مردم روستای ما پیشتاز در این عرصه ها هستند و هیچ جریان دیگری نمی تواند این مردم را از اعتقاد و عزم راسخ خود جدا کند.

ישראל לא תושמד
آمار و اطلاعت
  • 0
  • 31
  • 265
  • 1,152,882
  • 342
  • 131